Hirdetésfelvétel budapesti nyomtatott önkormányzati újságba

Leírás

Vezető szerepet játszó Hagyományos és reform ételekkel készítésével és házhozszállítással foglalkozó Gastroyal- csepeli telephelyre keres, nappali munkavégzésre munkaerőt az alábbi pozícióra:
KONYHAI KISEGÍTŐ
A munkakör betöltésének nem feltétele tapasztalat (betanított munka)!
Elvárások:
Pontos, precíz munkavégzés
Terhelhetőség, rugalmasság
Feladatok:
Ételmaradék moslékolása és a készétel hűtők kitakarítása
Konyhai hulladékok összegyűjtése
Szennyezett konyhai edények begyűjtése a mosogatóba
Fekete mosogatás
Fehér mosogatás
A főzőtér padozatának tisztán tartása, fertőtlenítése
A konyha munkájának elősegítése, támogatása
Amit kínálunk:
Hosszútávú, stabil munkalehetőség
Versenyképes jövedelem ( nettó : 180.000 .- )
Napi egyszeri személyzeti étkezés
Azonnali kezdési lehetőség
Munkavégzés helye: XXI.
Email-címre (interjujelentkezes@gmail.com) küldött jelentkezés, telefonszámmal vagy
személyesen hétköznap 15-16 óráig az alábbi címen: XXI. Budapest, Színesfém utca 4. (konyha)

Kapcsolat

XXI. kerület
Budapest
Email küldése
Telefon:: 0612786717
nopic